World Window Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

World Window Forum

Sve o računalima na jednom mjestu
 
Portal*Portal*  Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Digitalne satelitske

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Jenna Jameson
Forum Staff
Forum Staff



Broj postova : 2
Age : 30
Location : Somewhere in time
Registration date : 04.02.2008

Digitalne satelitske Empty
PostajNaslov: Digitalne satelitske   Digitalne satelitske Icon_minitimepon vel 04, 2008 9:51 pm

Dobar dan. Ja ću biti jasan. Ovo su sateliti i mnogi o ovome nemaju blage veze. Zato ja ću se koristiti jednostavnim frazama i nastojat ću vam što lakše objašnjavati stvari. Idući tjedan ćemo početi sa prvom lekcijom : Kako namjestiti satelitu u vašem domu ?
[Vrh] Go down
Guest
Gost




Digitalne satelitske Empty
PostajNaslov: reply na kolaricevu glupost   Digitalne satelitske Icon_minitimeuto vel 05, 2008 1:07 pm

da da....kolaric nema blage veze...nemojte ga slusat dr***a jedan...samo da znas da ja sve pamtim...stvarno kolaricu koji k***c toliko psujemo?
[Vrh] Go down
Kova
Admin
Admin
Kova


Broj postova : 109
Age : 32
Location : vukojebina
Registration date : 04.02.2008

Digitalne satelitske Empty
PostajNaslov: Re: Digitalne satelitske   Digitalne satelitske Icon_minitimesub oľu 01, 2008 3:10 pm

mikisl1 je napisao/la:
da da....kolaric nema blage veze...nemojte ga slusat dr***a jedan...samo da znas da ja sve pamtim...stvarno kolaricu koji k***c toliko psujemo?

aj ne se*i ti
ako hoce neka pise sta hoce iako vidim da je inaktivan

Jenna Jameson je napisao/la:
Dobar dan. Ja ću biti jasan. Ovo su sateliti i mnogi o ovome nemaju blage veze. Zato ja ću se koristiti jednostavnim frazama i nastojat ću vam što lakše objašnjavati stvari. Idući tjedan ćemo početi sa prvom lekcijom : Kako namjestiti satelitu u vašem domu ?

aj nadam se da ces se jednom vratiti i ispuniti obecano
[Vrh] Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj postova : 89
Registration date : 03.02.2008

Digitalne satelitske Empty
PostajNaslov: Re: Digitalne satelitske   Digitalne satelitske Icon_minitimesub oľu 01, 2008 3:12 pm

Lock
[Vrh] Go down
https://wwindow.forumcroatian.com
Sponsored content





Digitalne satelitske Empty
PostajNaslov: Re: Digitalne satelitske   Digitalne satelitske Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Digitalne satelitske
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
World Window Forum :: Satelitska :: Ivorove Kronike-
Forum(o)Bir: